Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚTSKÉ  LETNÍ  TÁBORY

 

Naše činnost není zaměřena jen malé děti od narození do předškolního věku, ale i školní děti u nás mají své místo. V průběhu letních prázdnin pro ně pořádáme Dětské letní tábory v obci Městečko Trnávka u Svitav.

V krásném prostředí Pardubického kraje se nachází „náš ráj“ zábavy, her a poznávání. V řadách našich „táborníků“ je mnoho těch, kteří se k nám už léta vracejí. Snad proto, že se jim mezi námi líbí… Snad proto, že si vždy odvezou spoustu nových zážitků... Snad proto, že se s námi nenudí a najdou si tu mnoho nových kamarádů, které mají možnost zase příští rok potkat…

Přijeďte a přesvědčte se sami. Prozkoumejte na webové stránky, koukněte na fotky z minulých akcí a pokud jsme Vás dostatečně nalákali a naladili na tábornickou notu, na zmiňovaných stránkách je i přihláška.

Máme pro Vás připravené ubytování v chatkách pro 4. V areálu je k dispozici jídelna. Místnosti, kde probíhají různé zájmové kroužky, v blízkosti je i malá farma se zvířaty. My všichni, kteří pro Vás tábor připravujeme, se na Vás moc těšíme.

 

www.tabortrnavka.estranky.cz